Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Language
gl: Idioma

en: Variable
gl: Variábel

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Other
gl: Outro
