Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: Language
hi: भाषा

en: Variable
hi: परिवर्ती

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Other
hi: अन्य
