Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Language
hr: Jezik

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Other
hr: Ostalo
