Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Language
hu: Nyelv

en: Variable
hu: Változó

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Other
hu: Egyéb

en: Successfully sent email to %recipient
hu: Az e-mail sikeresen elkülve a következő címzettnek: %recipient

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
hu: A levelek feladójának címe. A webhely alapértelmezés szerinti email címének használatához üresen kell hagyni.

en: The e-mail address or addresses where the message will be sent to. The formatting of this string must comply with RFC 2822.
hu: Az email cím vagy címek, ahová az üzenetet el kell küldeni. A karaktersorozat formázásának meg kell felelnie az RFC 2822 formátumnak.
