Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Language
id: Bahasa

en: Variable
id: Variabel

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Other
id: Lainnya
