Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Language
is: Tungumál

en: Variable
is: Breyta

en: To
is: Til

en: From
is: Frá
