Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: Language
jv: Basa

en: Variable
jv: Variabel

en: To
jv: Marang

en: Other
jv: Liyané
