Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Language
kk: Тіл

en: Variable
kk: Мәң

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Other
kk: Басқа
