Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Language
km: ភាសា

en: Variable
km: អថេរ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Other
km: ផ្សេងៗ
