Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Variable
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಬಹುದಾದ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Other
kn: ಇತರೆ
