Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Language
ku: زمان

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Other
ku: هیتر
