Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Language
lv: Valoda

en: Variable
lv: Mainīgais

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Other
lv: Citi
