Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: From
my: မှ

en: Other
my: အခြား
