Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Language
nl: Taal

en: Variable
nl: Variabele

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Other
nl: Andere
