Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Language
nn: Språk

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Other
nn: Andre
