Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Other
pa: ਹੋਰ
