Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Language
pl: Język

en: Variable
pl: Zmienna

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Other
pl: Inne

en: Successfully sent email to %recipient
pl: Pomyślnie wysłano e-maila do %recipient

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
pl: Adres zwrotny wiadomości. Pozostaw pusty a zostanie użyty domyślny adres witryny.

en: The e-mail address or addresses where the message will be sent to. The formatting of this string must comply with RFC 2822.
pl: Adres e-mail lub adresy, na które zostanie wysłana wiadomość. Formatowanie tekstu musi być zgodne z RFC 2822.
