Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Language
ro: Limba

en: Variable
ro: Variabilă

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Other
ro: Altele
