Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Language
ru: Язык

en: Variable
ru: Переменная

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Other
ru: Другое

en: Successfully sent email to %recipient
ru: Успешно отправлен E-Mail получателю %recipient

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
ru: Адрес отправителя письма. Оставьте поле пустым для использования заданного в системе адреса.

en: The e-mail address or addresses where the message will be sent to. The formatting of this string must comply with RFC 2822.
ru: E-Mail адрес или адреса куда будет отправлено сообщение. Формат строки должен соответствовать RFC 2822.
