Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Language
sl: Jezik

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od
