Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Language
sq: Gjuha

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Other
sq: Tjetër
