Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Language
sv: Språk

en: Variable
sv: Variabel

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Other
sv: Övriga

en: Successfully sent email to %recipient
sv: Skickade e-post till %recipient

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
sv: E-postmeddelandets avsändaradress. Lämna det tomt för att använda webbplatsens konfigurerade adress.
