Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: Language
te: భాష

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Other
te: ఇతర
