Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Language
tr: Dil

en: Variable
tr: Değişken

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Other
tr: Diğer

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
tr: E-postanın "kimden" adresi. Site geneline ait yapılandırılmış adresi kullanmak için burayı boş bırakın.
