Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Language
uk: Мова

en: Variable
uk: Змінна

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Other
uk: Інше

en: Successfully sent email to %recipient
uk: Електронний лист успішно надіслано отримувачу %recipient

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
uk: Електронна адреса відправника. Для застосування адреси з налаштувань сайту залиште порожнім.

en: The e-mail address or addresses where the message will be sent to. The formatting of this string must comply with RFC 2822.
uk: Електронна адреса або адреси, на які будуть надсилатися повідомлення. Формат цього рядка має відповідати RFC 2822.
