Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Variable
vi: Biến

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Other
vi: Khác
