Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Language
az: Dil

en: Variable
az: Dəyişən

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Other
az: Digər
