Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Other
bo: གཞན
