Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Language
he: שפה

en: Variable
he: משתנה

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Other
he: אחר
