Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Language
hy: Լեզու

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից
