Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Language
ja: 言語

en: Variable
ja: 変数

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Other
ja: その他

en: Successfully sent email to %recipient
ja: %recipientにメールを送信しました。

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
ja: メールを送る側のメールアドレス。空欄にすると、サイトのメールアドレスを使用します。

en: The e-mail address or addresses where the message will be sent to. The formatting of this string must comply with RFC 2822.
ja: メールの宛先とするメールアドレス。入力する書式はRFC 2822に従ってください。
