Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: Language
ka: ენა

en: Variable
ka: ცვლადი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Other
ka: სხვა
