Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Language
lt: Kalba

en: Variable
lt: Kintamasis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Other
lt: Kiti
