Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Language
fa: زبان

en: Variable
fa: متغیر

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Other
fa: ساير
