Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Language
pt: Idioma

en: Variable
pt: Variável

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Other
pt: Outros

en: Successfully sent email to %recipient
pt: Email enviado com sucesso para %recipient

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
pt: O endereço de email do remetente. Deixe em branco para usar o email configurado para todo o site.
