Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Language
sk: Jazyk

en: Variable
sk: Premenná

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Other
sk: Ostatné
