Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Language
ta: மொழி

en: Variable
ta: மாறி

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Other
ta: மற்றவை
