Variable Email Roles (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Variable
ar: متغير

en: From
ar: من

en: Roles
ar: الأدوار

en: Other
ar: آخر

en: rules
ar: القواعد

en: Select the roles whose users should receive the mail.
ar: اختر الدور الذي ينبغي أن يستقبل مستخدموه البريد.
