Variable Email Roles (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Variable
cs: Proměnná

en: From
cs: Od

en: Roles
cs: Role

en: Other
cs: Jiné

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
cs: Adresa emailu Od. Nechte prázdné pro použití nastavené globální adresy webu.
