Variable Email Roles (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Variable
eu: Aldagaia

en: From
eu: Nondik

en: Roles
eu: Zereginak

en: Other
eu: Bestea

en: rules
eu: erregelak
