Variable Email Roles (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Variable
fa: متغیر

en: From
fa: از

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Other
fa: ساير

en: rules
fa: قوانین

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
fa: آدرس فرستنده نامه. برای استفاده از آدرس پیکربندی شده‌ی سراسری سایت خالی بگذارید.

en: Select the roles whose users should receive the mail.
fa: نقش‌هایی را که کاربرانشان باید نامه را دریافت کنند انتخاب کنید.
