Variable Email Roles (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: From
hr: Od

en: Roles
hr: Uloge

en: Other
hr: Ostalo
