Variable Email Roles (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Variable
lt: Kintamasis

en: From
lt: Nuo

en: Roles
lt: Rolės

en: Other
lt: Kiti
