Variable Email Roles (7.x-1.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Language
ms: Bahasa

en: Variable
ms: Pemboleh ubah

en: From
ms: Daripada

en: Roles
ms: Peranan

en: Other
ms: Lain-lain
