Variable Email Roles (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Variable
ta: மாறி

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Other
ta: மற்றவை
