Variable Email Roles (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Variable
tr: Değişken

en: From
tr: Kimden

en: Roles
tr: Roller

en: Other
tr: Diğer

en: rules
tr: kurallar

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
tr: E-postanın "kimden" adresi. Site geneline ait yapılandırılmış adresi kullanmak için burayı boş bırakın.

en: Select the roles whose users should receive the mail.
tr: E-posta alacak kullanıcıların rollerini seçin.
