Variable Email Roles (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Variable
vi: Biến

en: From
vi: Từ

en: Roles
vi: Vai trò

en: Other
vi: Khác

en: rules
vi: quy tắc
