Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Language
et: Keel

en: Variable
et: Muutuja

en: From
et: Kellelt

en: Roles
et: Rollid

en: Other
et: Muu

en: rules
et: reeglid
