Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Variable
fi: Muuttuja

en: From
fi: Lähettäjä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Other
fi: Muu

en: rules
fi: säännöt

en: Successfully sent email to %recipient
fi: Onnistuneesti lähetettiin sähköposti vastaanottajalle %recipient

en: Successfully sent email to the role(s) %roles.
fi: Onnistuneesti lähetettiin sähköposti rool(e)ille %roles.

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
fi: Sähköpostin lähettäjän osoite. Jätä tyhjäksi käyttääksesi sivustonlaajuisesti asetettua osoitetta.

en: Select the roles whose users should receive the mail.
fi: Valitse roolit joiden haluat vastaanottavan sähköpostin.
