Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Variable
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಬಹುದಾದ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ
